Strony internetowe

Tworze dedykowane strony internetowe. Wdrażane technologie zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb konkretnego projektu. Dzięki temu użytkowanie stron oraz poruszanie się po nich przychodzi z łatwością, przekłada się to na efektywną realizację celów biznesowych.

Projektowanie stron internetowych

Cześć! Bardzo miło jest mi Cię gościć na mojej stronie internetowej, znajdziesz tu pełną ofertę moich usług. Realizuje profesjonalne strony internetowe z dużym naciskiem na funkcjonalność i przejrzystość. Strona internetowa to coś więcej niż tekst, zdjęcia czy ikonki, strona internetowa to wizytówka firmy. Gwarantuję, że znajdziesz tu to czego szukasz. Projekty mojego wykonania charakteryzują się spójnością z identyfikacją wizualną firmy, nowoczesnym wyglądem, intuicyjnością, responsywnością a przede wszystkim profesjonalizmem. Nie ma dla mnie znaczenia czy to prosty czy skomplikowany projekt, do każdego podchodzę z takim samym zaangażowaniem, aby jego finalna wersja była zadowalająca i spełniała założenia które przyświecały projektowi.

Rodzaje stron internetowych

Korzystanie z internetu to codzienność, a strona internetowa to doskonała reklama dla firmy. Rodzaj strony ma istotne znaczenie pod względem wizualnym, wielkościowym czy kosztowym. Aby uprościć wybór rodzaju strony internetowej, która będzie idealnie dopasowana dla potrzeb biznesu, poniżej krótki opis każdej z nich.

strony internetowe

Strona wizytówka

Może to być strona One-Page, bądź strona zawierająca do czterech podstron. Spełnia podstawowe funkcjonalności, aby zaprezentować firmę w internecie.

strona firmowa

Strona firmowa

Strona firmowa ma w założeniu opisać szczegółowo produkty bądź usługi związane z działalnością.

rozbudowana strona

Rozbudowana strona

Strona internetowa może zostać rozbudowana o dodatkowe funkcjonalności bądź ilość podstron, wtedy mówimy, że jest ona rozbudowana.

sklep internetowy

Sklep internetowy

Strona internetowa staje się sklepem internetowym, kiedy dodajemy funkcjonalności umożliwiające sprzedaż/zakup produktów bądź usług.

Współpraca

Projektowanie stron internetowych to moja pasja, a każdy nowy klient to nowe wyzwanie. Jeśli szukasz zaufanej firmy, doskonale trafiłeś. Zrobię wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania. Od momentu, kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną, będziemy w stałym kontakcie. W każdej chwili możesz liczyć na moją pomoc. Kontaktuję się z klientami głównie poprzez wiadomość mail bądź telefonicznie. Jestem przekonany, że spodobają Ci się moje ceny, a przede wszystkim końcowy efekt. Zapraszam Cię do kontaktu, podczas którego poznasz pełną ofertę usług oraz dowiesz się dokładniej jak wygląda współpraca ze mną.

Korzyści płynące z posiadania strony internetowej

Korzystanie z internetu to dla większości z nas codzienność, szukamy tam wszystkiego, od najmniejszych produktów do całkiem poważne usługi. Czy zatem można sobie pozwolić na prowadzenie biznesu i nie posiadać strony internetowej? Zdecydowanie nie, strona www to najlepsza reklama dla firmy, ponadto posiada globalny zasięg. Ważną kwestią jest fakt, iż strona internetowa podnosi wiarygodność firmy, jest źródłem informacji dla klienta, prezentuje ofertę i ułatwia kontakt. Z dnia na dzień kolejne firmy zakładają swoje serwisy www, inne zaś zamieniają je na nowsze. Jeśli Cię przekonałem, że strona internetowa jest nieodłącznym elementem firmy, a zapewne tak jest, to koniecznie skontaktuj się ze mną a wspólnie ustalimy szczegóły współpracy.

Poznaj zalety moich projektów
stron internetowych

Potrafię zaprojektować strony internetowe, które bezwątpienia przyciągną uwagę potencjalnych klientów. Co więcej wyróżniają się prostą obsługą, nowoczesnym wyglądem, łatwością rozbudowy oraz prędkością działania. Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś aby zaistnieć w sieci i zdobywać nowych klientów.

strony internetowe

Prosta obsługa

W każdej chwili z łatwością dokonasz wszystkich niezbędnych zmian, nie potrzebując najmniejszej pomocy.

strony internetowe

Funkcjonalność

Wdrażam ciekawe i praktyczne funkcjonalności, które w żaden sposób nie spowalniają strony internetowej.

strony internetowe

Responsywność

Strona internetowa wyświetla się poprawnie na wszystkich rozdzielczościach ekranu, bez wyjątku.

strony internetowe

Nowoczesny wygląd

Ciekawy i nowoczesny wygląd strony, wzbudza ciekawość w potencjalnych klientach, co zwiększa szanse sprzedaży.

strony internetowe

Wysokie standardy

Profesjonalne podejście to klucz do sukcesu, każdy projekt wykonuje na najwyższym poziomie.

strony internetowe

Szybkość działania

Dzięki świetnej optymalizacji, wdrażane przeze mnie strony internetowo wczytują się szybko i płynnie.

strony internetowe

Intuicyjność

Każda rzecz na stronie rozmieszczona jest intuicyjnie, aby jej odnalezienie nie sprawiało najmniejszych trudności.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Wybierając usługi firmy Kolcode do wykonania strony internetowej, decydujesz się na współpracę bezpośrednio z wykonawcą strony. Podchodzę bardzo profesjonalnie do projektowania przy czym jestem również bardzo kreatywny. Stale śledzę nowości i dbam o zachowanie spójności strony internetowej z identyfikacją wizualną firmy. Z przyjemnością pomagam w doborze poszczególnych działań, aby klient osiągnął zamierzony cel szybciej niż się wydaje. Moje strony internetowe wyróżniają się prostą obsługą, unikalną szatą graficzną, łatwą rozbudową, a przede wszystkim szybkością działania. Wychodzę z założenie, iż stały kontakt jest podstawą owocnej współpracy, dlatego odpowiadam na każdą wiadomość.

Przebieg tworzenia strony internetowej

Tworzenie stron internetowych to przede wszystkim dostosowanie się do wytycznych klienta ale i też pomoc w doborze funkcjonalności. Poznaj proces realizacji stron internetowych.

strony internetowe

Analiza potrzeb klienta

Współpraca zaczyna się od określenia szczegółowych informacji dotyczących oczekiwań klienta.

strony internetowe

Przedstawienie oferty

Na podstawie zdobytych informacji przygotowywana jest oferta strony internetowej.

strony internetowe

Współpraca

Podstawą owocnej współpracy jest stały kontakt, dzięki komunikacji mailowej i telefonicznej, odległość nie jest przeszkodą.

strony internetowe

Zatwierdzenie projektu

Po dogłębnej analizie i dostosowaniu projektu do potrzeb klienta następuje zatwierdzenie projektu przez klienta.

strony internetowe

Wdrożenie

Wdrożenie projektu to już końcowy choć najdłuższy etap. W tym momencie projekt graficzny zostaje przetworzony na w pełni działającą stronę internetową.

strony internetowe

Gwarancja

Podkreślając jakość oferowanych usług, oferuję roczną gwarancje, podczas której można liczyć na moje wsparcie i pomoc.

Przykładowe realizacje stron

Kontakt

Chcesz współpracować? Nie zastanawiaj się. Po prostu wypełnij poniższy formularz. Nie lubisz formularzy? W porządku, po prostu napisz do mnie lub zadzwoń.