Sklepy internetowe

Tworze dedykowane sklepy internetowe. Wdrażane technologie zawsze dopasowane są do indywidualnych potrzeb konkretnego projektu. Pozwala to idealnie dopasować potrzebne funkcjonalności oraz wygląd który w 100% odzwierciedli Twoją firmę. Dzięki temu użytkowanie sklepów oraz poruszanie się po nich przychodzi z łatwością, przekłada się to na efektywną realizację celów biznesowych.

Projektowanie sklepów internetowych

Gratulacje, podjąłeś doskonałą decyzję wchodząc na moją stronę. Gwarantuję, że znajdziesz tu to czego szukasz. Jeśli zajmujesz się handlem bądź masz w planach sprzedaż produktów to sklep internetowy jest właściwą decyzją, pomogę Ci zrealizować Twoje plany. Wdrażam nowoczesne sklepy internetowe dopasowane do oczekiwań klienta. Forma sprzedaży przez internet jest już wystarczająco rozpowszechniona aby nie zastanawiać się tylko po prostu działać. Jeśli chcesz zaistnieć w sieci, wypromować swoje produkty bądź usługi i zyskać popularność na rynku - skontaktuj się ze mną.

Obsługa sklepu internetowego

Obsługa sklepu internetowego to ostatnie czym powinno się przejmować, dobre platformy zapewniają łatwą i przyjemną obsługę i nie przekłada się to na koszty. Twoim zadaniem jest zarządzanie sklepem, dodanie produktu, zmiana danych kontaktowych czy lokalizacji to nic innego jak kilka prostych kliknięć. Przykładam bardzo dużą uwagę do funkcjonalności i przejrzystości moich projektów. Sklep internetowy powinien posiadać wszystkie najpotrzebniejsze funkcjonalności takie jak np. sortowanie czy filtrowanie, należy jednak pamiętać, że niepotrzebne funkcjonalności spowalniają sklep a brak najpotrzebniejszych odpycha klientów. Zapraszam Cię do kontaktu podczas którego poznasz pełną ofertę moich usług.

Współpraca

Od momentu kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną, będziemy w stałym kontakcie mailowym, telefonicznym, w razie potrzeby również poprzez skype. Zaczniemy od Twoich wymagań i oczekiwań następnie przejdziemy do wyceny po której mogę zaprojektować sklep internetowy, gdy już osiągnę zamierzony cel przejdę do wdrażania i voula! Jestem przekonany, że spodobają Ci się moje ceny a efekt końcowy będzie spełniał Twoje oczekiwania. Skontaktuj się ze mną a wspólnie ustalimy szczegóły współpracy.

Zalety

Prosta obsługa
Funkcjonalność
Responsywność
Nowoczesny wygląd
Wysokie standardy
Szybkość działania
Intuicyjność

Przykładowe realizacje

Kontakt

Chcesz współpracować? Nie zastanawiaj się. Po prostu wypełnij poniższy formularz. Nie lubisz formularzy? W porządku, po prostu napisz do mnie lub zadzwoń.