Nea Capital Token (NCAP):

kalkulator inwestycyjny

Gdybyś zakupił token za:

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

JAN

FEB

MAR

APR

MAY

JUN

JUL

AUG

SEP

OCT

NOV

DEC

Dzisiaj otrzymałbyś:

286 201 PLN

Kalkulator opiera się na rzeczywistych danych historycznych i uwzględnia prowizję pobieraną przez Nea Capital przy sprzedaży tokena.

logo

FAQ

Jak mogę zainwestować?

Skorzystaj z formularza w zakładce Kontakt, a nasz konsultant przeprowadzi Cię przez cały proces.

Po jakim czasie mogę wypłacić środki?

W każdej chwili możesz zlecić sprzedaż tokena. Od tego momentu rozpocznie się 30-dniowy okres, podczas którego Nea Capital zamknie wszystkie otwarte pozycje na giełdzie, przygotuje raport inwestycyjny, a na końcu wypłaci środki w wybrany przez Ciebie sposób.

Co, jeśli token straci na wartości?

Każda inwestycja obarczona jest ryzykiem. Jako fundusz jesteśmy jednak pewni naszych metod, dzięki którym długoterminowo osiągamy zysk. Oferujemy więc naszym klientom progresywną gwarancję kapitału.
Jeśli zlecisz sprzedaż po 3 miesiącach od zakupu, gwarantujemy zwrot minimum 80% pierwotnej ceny nabycia.
Jeśli zlecisz sprzedaż po 6 miesiącach od zakupu, gwarantujemy zwrot minimum 90% pierwotnej ceny nabycia.
Jeśli zlecisz sprzedaż po 9 miesiącach od zakupu, gwarantujemy zwrot minimum 95% pierwotnej ceny nabycia.
Jeśli zlecisz sprzedaż po 12 miesiącach od zakupu, gwarantujemy zwrot całości pierwotnej ceny nabycia.

Jaką prowizję pobiera Nea Capital?

Przy zleceniu sprzedaży tokena, Nea Capital pobierze prowizję 40% od wypracowanego zysku. Dla przykładu, jeśli zakupisz token za 100 000 USD, a sprzedasz go gdy osiągnie wartość 200 000 USD, pobierzemy 40 000 USD prowizji. Jest ona uwzględniona zarówno w kalkulatorze inwestycyjnym dostępnym na stronie funduszu, jak i w panelu inwestora, dlatego zawsze wiesz dokładnie jaki jest zwrot z inwestycji.

O nas

Jeśli dostrzegasz potencjał inwestycyjny kryptowalut, a wolny czas cenisz równie mocno jak swój kapitał, jest duża szansa, że nasz token jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Od 2014 roku nasi doświadczeni analitycy giełdowi ciężko pracują, aby posiadacze tokena Nea Capital mogli przestać martwić się o finanse i skupić się na tym co kochają. Skorzystaj z formularza kontaktowego i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

chcesz zainwestować?

kwota inwestycji

USD

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Nea Capital Ltd oraz przez podmioty trzecie.