Rozbudowa strony internetowej

Rozbudowa strony internetowej

Rozbudowa strony internetowej

Gdy jesteśmy na początku swojego biznesu często nie jesteśmy pewni tego jak finalnie będzie wyglądać, czego będziemy potrzebować oraz co jest nam niezbędne. Nawet jeśli jesteśmy pewni swojego planu, w przyszłości może nas oświecić i będziemy potrzebować kilku zmian. Rozbudowa strony internetowej daje nam swobodę dzięki której  obawiać, że w późniejszym czasie będziemy chcieli udoskonalić nasz pomysł. 

Dzięki realizacji strony/sklepu w oparciu o WordPress / WooCommerce, oczywiście na podstawie indywidualnego projektu, mamy nieograniczone możliwości rozbudowy.

Wszystkie dodatkowe funkcjonalności takie jak dodawanie mapy z kilkoma filiami firmy, nowe podstrony, dodanie bloga, formularza czy nowa opcja którą posiadają inne sklepy internetowe może zostać dodana w późniejszym czasie.

 

Dlaczego w indywidualnym projekcie?

Indywidualny projekt strony obejmuje projekt graficzny oraz późniejsze jego wdrożenie od samego początku, bez używania gotowych motyw lub builderów. Daje nam to dużą swobodę w późniejszych rozbudowach, ponieważ nie ogranicza nas kod lub wtyczki twórców motywu. Oczywiście nie wyklucza to w pełni gotowych motywów bo tam też możemy dokonywać rozbudowy, jednak może zaistnieć sytuacja, że dana funkcjonalność będzie o wiele bardziej czasochłonna w implementacji aniżeli byłoby to gdyby strona była wdrażana od zera. 

 

Rozbudowa sklepu internetowego

Rozbudowa sklepu internetowego o nowe funkcjonalności np. dostawa do paczkomatów, nowe kategorie produktów ze specjalnymi atrybutami czy zaawansowana wyszukiwarka oparta o AJAX również są możliwe i nie powinny stanowić większego problemu poza nakładem prac aby je wdrożyć.

 

Podsumowując

Każda strona internetowa / sklep internetowy może być w przyszłości rozbudowywany o dodatkowe podstrony lub funkcjonalności. Nie ma żadnego problemu w tym, że na dzień dzisiejszy Twoja firma nie zajmuje się danym obszarem działalności a za rok czasu będzie odnosiła sukcesy na nowym rynku. Rozbudowa strony internetowej np o nową ofertę Twojej firmy, oddanie nowych filtrowań produktu czy tego co potrzebujesz będzie możliwe, nie musisz martwić się tym w tej chwili.

Porozmawiajmy o Twojej stronie

+48 783 025 036

contact@michalkolinski.com

Najnowsze wpisy

Co to jest landing page

Co to jest landing page?

Landing page, co to właściwie jest?   Korzystając z internetu, często wyświetlają nam się reklamy, reklama na Facebooku reklama w Google, praktycznie wszędzie. Kiedy jednak w końcu nas coś...

rodzaje stron internetowych

Rodzaje stron internetowych

Wybierz dla siebie rodzaj strony internetowej.     Rodzaje stron internetowych dostosowywane są pod konkretne grupy klientów, wszystko to po to, aby szybciej dobrać rodzaj strony internetowej do...

Co to jest CMS

Co to jest CMS?

CMS co to jest? Skrót CMS pochodzi od anglojęzycznej nazwy Content Management System, co w tłumaczeniu oznacza System Zarządzania Treścią. Podstawowym zadaniem platform CMS jest oddzielenie treści od...